ПОДІЛИТИСЯ

За результатами моніторингу стану дотримання права на інформацію та оцінювання якості публічного управління в рамках проєкту «Побудова довіри та зменшення ризику початку або відновлення конфлікту на рівні ОТГ Дніпропетровської області» за підтримки Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» ми підготували аналітичний звіт.

Фахівцями Правозахисної Групи “СІЧ” було проведено моніторинг у наступних об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області: Апостолівська ОТГ, Грушівська ОТГ, Зеленодольська ОТГ, Новоолександрівська ОТГ, Підгородненська ОТГ, Троїцька ОТГ в рамках наступних етапів:

1. Перший етап «Підготовка до проведення моніторингу» (визначення переліку суб’єктів проведення Моніторингу; розробка плану проведення Моніторингу (час, виконавці); планування та проведення інструктивно-методичних нарад з роз’яснення порядку практичного застосування цієї Методики та додатків; доопрацювання у разі потреби методик та інструментарію проведення моніторингу в тому числі форм для заповнення; визначення способів обробки (аналізу і оцінки) зібраної інформації; визначення термінів проведення моніторингу.

2. Другий етап «Проведення моніторингу» (постановка завдань і інструктаж суб’єктів, що беруть участь в проведенні Моніторингу; направлення відповідних запитів для збору первинної інформації проведення зовнішнього дослідження відповідно до встановлених додатків

3. Третій етап «Аналіз проведеного моніторингу» аналіз, узагальнення і оцінка отриманої інформації; зіставлення отриманої інформації з нормативно встановленими вимогами;

4. Четвертий етап «Формування звіту про проведення моніторингу» систематизація виявлених проблем; підготовка зведеного звіту, що включає пропозиції щодо поліпшення виявлених нормативно встановлених і фактичних значень досліджених параметрів якості та доступності послуг громадянам і організаціям.

Детальні результати моніторингу представлені у вигляді окремих таблиць у Додатках 3–8 звіту.

Зазначимо, що майже в усіх об’єднаних територіальних громадах були виявлені певні проблеми у забезпеченні членів громад публічною інформацією. Це свідчить про існування організаційно-правових та матеріально-технічних проблем, пов’язаних із інформаційним забезпеченням роботи власних громад.

Ознайомитись з повним звітом можна за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут