• +38 (068) 762 00 09
  • pgsichdnipro@gmail.com

«Правозахисна група «СІЧ»

Адвокація

«Правозахисна Група «СІЧ» багато уваги приділяє не лише юридичному аспекту відстоюванню прав людини, а й створенню правових механізмів для захисту найбільш незахищених категорій постраждалих. Це аналіз законопроектів, розробка рекомендацій та законотворчих ініціатив. Також це створення алгоритмів правового захисту та проведення інформаційних кампаній.

У співпраці за партнерськими організаціями ми привертаємо увагу суспільства та влади до порушень прав людини та пропонуємо дієві механізми захисту. Фахівці організації беруть участь у круглих столах, робочих групах та роботі Громадських рад при Міністерстві юстиції, Офісі уповноваженого з прав людини, Комітетах Верховної ради та Генеральній прокуратурі для більш ефективного захисту прав постраждалих.

Ми проводимо інформаційно-просвітницькі заходи, правозахисні кампанії, а з 2017 року організація створює соціально вагомий відеоконтент  як інструмент захисту прав людини. Залучивши професійну команду режисерів, операторів, монтажерів та художників, ми піднімаємо гострі правові теми і за допомогою сторітелінгу змінюємо негативні наративи, які існують в українському суспільстві, для сприяння позитивним соціальним змінам.

Правова допомога