ПОДІЛИТИСЯ

Уявіть, що йде дощ і у вас є пречудова парасолька. Ви довго думаєте, зважуєте, наважуєтеся, знову зважуєте – і врешті виходите, а дощу вже нема. І нікому ваша парасолька непотрібна. ЗМІ і новина – це як дощ і парасолька. Тому своєчасність та оперативність – це один з основних принципів ефективної взаємодії з медіа.

Парадокс у тому, що ЗМІ прагнуть того, що можуть їм дати громадські організації: висвітлення соціально гострих проблем, які хвилюють суспільство, алгоритми захисту прав та відновлення справедливості, неймовірні історії сильних особистостей, які ламають стереотипи та цікаву аналітику від компетентних спікерів. Чому ж тоді ЗМІ та громадський сектор часто працюють як дві паралельні лінії?

Про це говорили на вебінарі «Як привернути увагу ЗМІ та налагодити ефективну комунікацію. Поради для громадських організацій та правозахисників».

Ми підняли тему, актуальну для багатьох ГО, які не знають, з чого почати співпрацю з журналістами, як привернути увагу медіа до свого проекту, налагодити ефективну та тривалу взаємодію, створювати інформаційні приводи та шукати свої ЗМІ. І головне – як наповнювати український медіапростір актуальним та якісним правозахисним контентом?

Своїм досвідом поділилася журналістка та медіа експертка Правозахисна Група “СIЧ” Olha Volynska.

Чи був корисним вам цей вебінар? Що нового ви дізналися? Які теми взаємодії зі ЗМІ ще б хотіли обговорити?

Ставте питання. Діліться думками.

Вебінар відбувся у рамках проекту “Підтримка та захист громадянського суспільства в Україні”, що втілюється за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні та Європейського Союзу.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут