ПОДІЛИТИСЯ
Як захистити дітей від пандемії та війни? На це питання ми шукаємо відповідь у Всесвітній день дитини. Коли світ так швидко змінюється, коли навколо вирують хвороби і геополітичні конфлікти – наші діти залишаються найбільш незахищеними. І місія правозахисників по всьому світові – допомагати дітям та їх батькам відстоювати свої права на отримання захисту.

Існує думка, що діти та підлітки хворіють менше, ніж дорослі або літні люди,. Втім за даними ЮНІСЕФ цього року через пандемію #covid19 права багатьох дітей поставлені під удар. За даними ЮНІСЕФ, в україні кожна п’ятнадцята інфікована #covid-19 особа є дитиною або підлітком до 20 років. Станом на 17 листопада, ця вікова група становила 6,7% від усіх зареєстрованих випадків інфікування (загалом 557 657 осіб) . Найсерйознішою загрозою для дітей є викликані пандемією перебої в наданні життєво важливих медичних і соціальних послуг.
У звіті до Всесвітнього дня дитини Дитячий фонд ООН (UNICEF Ukraine) попередив про катастрофічність наслідків пандемії COVID-19 для дітейhttps://cutt.ly/fhesTmo

Проте, крім пандемії існує ще одна проблема – наслідки для дітей, які бачили війну та залишаються жити в зоні бойових дій. Їх статус не дає їм жодних соціальних гарантій від держави.

За даними Дитячого Фонду Юнісеф понад 400 тисяч дітей продовжують зазнавати серйозних ризиків для їхнього фізичного здоров’я і психологічного благополуччя через конфлікт на сході України. Такі діти мають психологічні травми і потребують постійної підтримки для усунення емоційних травм, викликаних тим, що вони зростають в умовах безперервного конфлікту. Однак досі не існує реального механізму, який би захищав таких дітей згідно норм міжнародного гуманітарного права.

Діти війни – чому не має захисту? Читайте наш матеріал на сайті:

http://sich-pravo.org/dity-vijny-chomu-nemaye-zahystu/

#діти_Донбасу #збройна_агресія #ВПО #втрати_на_Донбасі #USAID #УГСПЛ #СІЧ
#длякожноїдитини #foreverychild #всесвітнійденьдітей #worldchildrensday

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут