ПОДІЛИТИСЯ
У відкритті виставки «Ми Вас шукаємо. Ми Вас чекаємо. Не забуваємо!» в Музеї АТО у Дніпрі взяли участь координаторка Громадської приймальні й юристка Правозахисної Групи «СІЧ» Юлія Полєхіна та керівниця медіанапрямку Тетяна Ціопкало.
– Кожен полонений та цивільний заручник має повернутися додому!
– Кожного безвісті зниклого повинні відшукати!
– Держава має зробити все для цього!
Такі меседжі звучали під час урочистого відкриття. Всі намагались підтримати мам, які були на заході, і кожен спікер розповідав, що варто зробити задля головної мети – скорішого повернення полонених.
«Законопроєкт, який зараз на підписі у президента України, допоможе правоохоронцям притягнути до відповідальності винних за злочини на окупованих територіях, наприклад, за насильницьке зникнення, катування та тортури. Буде впроваджена американська модель кримінального переслідування «всіх, хто є на землі»: якщо особа вчинила злочин в будь-якому кутку світу, вона повинна бути притягнута до відповідальності», – зазначила Юлія Полєхіна.
Це означає, що винні у воєнних злочинах отримають конкретні вироки, а скарги постраждалих, направлені до Європейського суду з прав людини, дають надію на міжнародну реакцію та, зрештою, на отримання компенсацій.
Приходьте до Музею АТО – виставка триватиме ще впродовж 2-х місяців.
Організатор експозиції – Всеукраїнське громадське об’єднання матерів та родичів учасників АТО «Берегиня».
Бажаємо сил родинам, які чекають на повернення своїх рідних і віримо, що кожен незаконно ув’язнений та зниклий безвісти повернеться додому!
Фото Сергій Дівєєв, Тетяна Ціопкало.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут