ПОДІЛИТИСЯ

Учора в Ірландії в замку з 800-літньою історією Ballymagarvey відбувся великий благодійний захід Unbroken Ukraine: The cost of Freedom на підтримку українських полонених та постраждалих від російської збройної агресії. Ця важлива для України подія була б неможлива без Асоціації українців в Республіці Ірландія, яка доклала колосальних зусиль та, без перебільшень, вклала усю душу в організацію заходу!

Документальний фільм #Unbroken_women побачили понад 300 гостей з Ірландії, Франції, Грузії, Португалії та України. Ми підготували графіку, яка показує масштаб колосальних втрат України у війні з агресором. 20 133 дні – саме стільки триває окупація наших територій з боку Росії.

Ціна, яку заплатила Україна у війні з окупантом вражає: 13 тисяч загиблих, 30 тисяч поранених, півтисячі зниклих безвісти та понад 300 полонених, які досі лишаються у руках бойовиків та застінках Кремля за абсурдними та незаконними звинуваченнями.

За допомогою фільму ми хочемо розповісти про воєнні злочини Росії на території України та дати голос тим, хто є живими свідками збройної агресії, адже увага міжнародної спільноти та тиск на агресора можуть в прямому сенсі врятувати життя сотень полонених та заручників.

“Чоловіки та жінки, люди з інвалідністю та тяжкохворі, військові та цивільні, музиканти та журналісти, громадські діячі та волонтери, одинокі та цілими родинами зараз утримуються у полоні на окупованих територіях Донбасу, в Криму та Росії. Це сотні людей і можливо саме зараз, в цю хвилину, вони переживають тяжкі знущання. Тому ми повинні використовувати кожну можливість, щоб привернути увагу до українських полонених, щоб підтримати та допомогти їм”, – сказала у своєму виступі режисерка фільму, представниця ГО “Правозахисна група “СІЧ” Olha Volynska

Дякуємо за підтримку заходу Послу України в Ірландії Olena Shaloput та заступнику Міністра ветеранів Олександр Терещенко, який розповів про останні втрати на Донбасі та про кричущі факти порушення прав людини в Україні з боку агресора. Сам Олександр як ніхто розуміє усю підступність ворога, адже боронив донецький аеропорт, де був тяжко поранений, а зараз продовжує захищати Україну уже на дипломатичному фронті.

Дякуємо усім, хто приєднався та підтримав Україну на благодійному заході! Усі зібрані кошти підуть на допомогу родинам полонених та загиблих у війні на Донбасі.

Дяка за величезну роботу з підготовки графіки та дизайну макетів для заходу Konstantyn Filipov!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут