ПОДІЛИТИСЯ

Українського розвідника можуть посадити на 10 років.
Завтра о 11:00 у Новокодацькому (Ленінському) суді Дніпра розпочнуться дебати у резонансній справі Андрія Каганського, розвідника 74-го батальйону, якого обвинувачують у тяжких тілесних ушкодження, що призвели до смерті.
3 січня 2016-го року Андрій Каганський взяв кількаденну відпустку у військовій частині на різдвяні свята. У святвечір двічі зіштовхнувся на вулиці зі своїм знайомим, який був сильно напідпитку та чіплявся з проханням позичити гроші. Військовий категорично відмовив. Він повернувся у частину та забув про цю зустріч.
За місяць Андрія заарештують. Його звинуватять у тяжких тілесних ушкодженнях ножем, які привели до смерті. Головним свідком та обвинувачем у справі виступить ображений знайомий.
Кілька фактів.
1. Уже майже два роки Андрій перебуває у СІЗО.
2. Проти нього немає жодного доказу.
3. У нього немає мотивів для скоєння злочину.
4. У Андрія є алібі – на момент різанини у 00:40 – він був у казармі. Це підтверджують військові та його безпосередній командир.
5. Андрія затримали з грубими порушеннями закону, фактично викравши з військової частини.
6. Усі докази обвинувачення базуються на свідченнях однієї людини – знайомого, який є зацікавленою стороною у справі.
7. Чоловік, який отримав ножові поранення помер у хірургічному відділенні лікарні через місяць після інциденту – і жодної заяви про злочин не писав, до Андрія не звертався.
8. Клопотання про домашній арешт суддя відхиляв кілька разів. Андрія тричі брали на поруки народні, місцеві депутати та правозахисники – їм теж відмовили, хоча у СІЗО в Андрія розвинулася тяжка недуга.
9. Військові, волонтери та правозахисники Дніпра стали на захист Андрія, розуміючи, що справу проти нього фальсифікують.
Просимо інформаційної підтримки! 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут