13 червня в Дніпропетровську відкрилося перше відділення програми комплексної реабілітації «Форпост» — консультаційний центр соціально-психологічного відновлення. Про це повідомила Правозахисна група «Січ».

«Працюватиме центр за принципом амбулаторї: у визначені часи та дні прийом проводитимуть вузькопрофільні спеціалісти: психологи, юристи, соціальні робітники та лікарі. Вся допомога в центрі надаватиметься безкоштовно, силами громадських організацій та волонтерів. На черзі відкриття стаціонару у селі Степове Дніпропетровської області — там реабілітаційні курси зі спеціальними заняттями будуть проходити бійці, що потребують більш інтенсивної терапії», – сказано в повідомленні.

Про ідею створення саме такого, комплексного закладу розповів Дмитро Рева, директор правозахисної групи «Січ».

«Ми як юристи-волонтери дуже давно займаємося допомогою військовим і на певному етапі стало зозуміло, що не всі проблеми знаходяться в межах нашої компетенції, тому вирішено було об`єднати зусилля для закриття в рамках одного центру якомога більшого спектру питань. Юрист ПГ «Січ» вестиме прийом двічі на тиждень, в інші дні бійці можуть звертатися з усіх юридичних питань до нашої приймальні за адресою: вул. Артема, 3а. Наша задача: допомогти хлопцям і дівчатам якомога безболісніше повернутися до мирного життя, ми докладемо всіх зусиль, щоби впоратися з нею», – сказав він.