ПОДІЛИТИСЯ

Увага! Остання можливість зареєструватися на тренінг!

З 1-го вересня стартує унікальний двотижневий тренінг, спрямований на вивчення міжнародного досвіду ідентифікації, інтерв’ювання, експертизи та документування тортур за стандартами Стамбульського протоколу.

Тренінг буде корисним юристам, лікарям, психологам, правозахисникам, журналістам та усім, хто працює у сфері боротьби з тортурами та жорстоким поводженням або покаранням. Навчання проведуть кращі експерти Данського інституту проти катувань, а також Тбіліського державного медичного університету.

Тренінг відбудеться з 1 по 15 вересня 2020 року.

Усі матеріали модулів надсилатимуться поетапно учасникам на електронну пошту. На онлайн зустрічах, яку відбуватимуться з 16:00 по 17:00 в окремі дні будемо обговорювати питання, які виникли після перегляду модулів.

Під час тренінгу тренери охоплять широке коло тем: від міжнародного визначення катувань – до психологічних наслідків тортур та реабілітації постраждалих. Також велика увага буде приділена принципам інтерв’ю та типам питань, методології та етиці, медико-правовому документуванню.

Запис тренінгу буде доступний учасникам, які не зможуть бути присутніми на зустрічі.

Тренери, які проводитимуть тренінги:

Русудан Беріашвілі – Dr.; M.D.; Ph.D., Кандидат наук Доцент кафедри судової медицини Тбіліського державного медичного університету, Грузія. Міжнародна експертка з імплементації Стамбульського протоколу;

Ергун Сакал – LL.M, Міжнародне право, Мельбурнський університет. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), юрисконсульт. Дослідник та консультант з питань міжнародного права в галузі прав людини, фокусування на питаннях запобігання катуванням, медико-правовій документації психологічних тортур, статі, попереднього ув’язнення та корупції у М’янмі, Україні, Сьєрра-Леоне та Уганді;

Ельна Сондергаард – LL.M, Закон Європейського Співтовариства, Коледж Європи, Брюгге, Бельгія. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), старший юрисконсульт. Викладає на юридичному факультеті Копенгагенського Університету “Основні права особи”. Викладає в школі поліції норми Закону щодо заборони катувань;

Джессіка Е. Ламберт – Ph.D., Психолог консультант (акредитація APA), кафедра психології освіти та консультування, університет в Олбані, Державний університет Нью-Йорка. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), старший науковий співробітник та психолог – Міжнародна реабілітація.

БУДЬ ЛАСКА, РЕТЕЛЬНО ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ, НАТИСНУВШИ НА ПОСИЛАННЯ НИЖЧЕ:

*Інформацію про реєстрацію на тренінг з детальним розкладом буде надіслано відібраним учасникам на електронну пошту.

4 КОМЕНТАРІ

    • Ви можете перейти за активним посиланням в публікації “Реєстрація на тренінг” та залишити заявку. Сьогодні – останній день.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут