ПОДІЛИТИСЯ
Які інгредієнти успішної адвокаційної кампанії? Відповіді на це питання шукали учасники Школа лідерства для молоді в Одесі, яку організувала команда Десяте Квітня.
Внутрішні переселенці, біженці та представники громад з різних куточків України отримали багато корисної інформації про інструменти створення та просування адвокаційних кампаній з використанням відеоконтенту.
Про співпрацю зі ЗМІ як метод просування адвокаційної кампанії розповіла виконавча директорка Правозахисної Групи «СІЧ» Olha Volynska. Також ми поділилися досвідом промоції адвокасі з використанням візуального контенту.
Учасники змогли одразу застосувати отримані знання на практиці, знявши соціальні ролики на лимані Куяльник, який зараз під загрозою знищення. Учасники Школи – молоді, амбітні, допитливі та талановиті люди – мають бажання втілювати власні соціальні ініціативи. Тепер вони спробують провести адвокаційну кампанію у власній громаді – і уже у вересні поділяться своїми результатами!
Дякуємо партнерам за залучення до такої корисної справи та бажаємо успіхів у підтримці та просуванні молодіжних ініціатив!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут