ПОДІЛИТИСЯ

У рамках адвокаційної кампанії ГО «Правозахисна Група «СІЧ» зняла серію соціальних відеороликів для виведення проблеми соціального захисту дітей, постраждалих від війни у публічну площину. Три ролики привертають увагу суспільства до потреб дітей, постраждалих внаслідок конфлікту, які наразі мають фактично невидимий статус.

За офіційними даними Міністерства соціальної політики, станом на серпень 2021 року, в Україні статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів – 68 тисяч дітей. У Дитячому Фонді ЮНІСЕФ зазначають, що понад 400 тисяч дітей продовжують зазнавати серйозних ризиків для фізичного здоров’я і психологічного благополуччя через конфлікт на сході України.

Збройний конфлікт та бойові дії для дитячої психіки не минають без сліду і якщо цьому не приділяти уваги, то це матиме наслідки і в дорослому житті.
#НевидиміДітиВійни мають право бути почутими та поміченими державою!

Посилення адвокаційних дій візуальними засобами дозволить привернути увагу суспільства та влади до необхідності захисту прав дітей, постраждалих від війни; створить суспільний дискурс та сприятиме прийняттю відповідних програм на місцевому рівні.

Відеоролики можна подивитись за посиланнями:
https://cutt.ly/9IGeKMD
https://cutt.ly/JIGw2ln
https://cutt.ly/3I1B4cB

Завантажити для використання можна за посиланням.


Також ГО «Правозахисна Група «СІЧ» створила Звіт за результатами дослідження «Сприяння дотриманню прав дітей, які постраждали від збройного конфліктута забезпечення державних гарантій їхньюого захисту».

Відеоролики зняті ГО «Правозахисна Група «СІЧ» за підтримки та сприяння Школи «Абрикос» (м. Дніпро) за участі дітей-акторів та за письмової згоди їхніх батьків.

Ролики створені за фінансової підтримки Представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та ГО Десяте Квітня в рамках проекту «Захист внутрішньо переміщених осіб та розширення можливостей спільнот Півдня України».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут