ПОДІЛИТИСЯ

“Важливо не лише робити гарні справи, а й цікаво про них розповідати!”, –
з таким гаслом команда Громадської приймальні УГСПЛ на базі ГО ПГ “СІЧ” вирушила на семінар у гарне Львів покращувати знання з онлайн комунікацій.

Бо ефективна комунікація – це потужна основа для адвокаційної кампанії, успішного захисту в суді та якісної презентації суспільно корисного проєкту.

Дякуємо Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ за гарно організоване навчання з професійними тренерами для наших колежанок: юристки й координаторки Юлії Полєхіної та керівниці медіанапрямку Тетяні Ціопкало.

Атмосферності семінару надало знайомство з істориками, відвідини виставки «Революція Гідності: Спалахи пам’яті» та екскурсія до Меморіалу Пам’яті Героїв Небесної Сотні.Діяльність Правозахисної Групи «СІЧ» з 2014 року спрямована на захист та дотримання прав постраждалих від збройного конфлікту на Сході України та охоплює найбільш незахищені та вразливі категорії громадян.

Організація заходу здійснювалася за підтримки Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії», яка виконується УГСПЛ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут