ПОДІЛИТИСЯ

Реінтеграція окупованих територій – це справа не тільки військових та політиків. Значний внесок у розбудову моделі реінтеграції Криму та Донбасу відіграють правозахисники, які своїми працями окреслюють існуючі проблеми та пропонують шляхи їхнього вирішення. До такої роботи долучилася і наша організація та вже маємо перші результати.

Рекомендації, підготовлені аналітиком Правозахисної Групи «СІЧ» Віктором Філатовим, включені до звіту Незалежного експерта ООН з питань просування демократичного та справедливого міжнародного порядку, який наразі готується до оприлюднення.

В матеріалі, який має назву СModern MultilatООНeralism and Сovid Рandemia: Example of Сrimеа»:

  • окреслено ситуацію з пандемією Сovid-19 в тимчасово окупованому Криму. Зокрема, детально проаналізовано основні ризики та загрози для громадян України, які опинилися на анексованому Українському півострові;
  • запропоновано окремі механізми захисту прав громадян України на якісні медичні послуги та охорону здоров’я, які держава повинна вживати спільно з міжнародними інституціями в рамках політики реінтеграції та перехідного правосуддя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут