ПОДІЛИТИСЯ

Кінцевий термін – 10 вересня!

Уперше за історію голосування в Україні офіційне місце реєстрації (прописка) та виборча адреса не повинні бути однаковими. Відтепер українці можуть віддати голос там, де вони проживають.

ДЛЯ КОГО ЦЯ МОЖЛИВІСТЬ?
1. Внутрішньо переміщених осіб;
2. Усіх громадян України, які наразі проживають не за офіційним місцем реєстрації;
3. Громадян України без реєстрації.

КОЛИ?
Кінцевий термін зміни місця голосування – 10 вересня.

ЯК?
Ви можете змінити свою виборчу адресу особисто (безпосередньо або через довіреність на іншу особу) або онлайн. Обидва варіанти пояснено нижче.

Зміна виборчої адреси онлайн:

  1. Для зміни виборчої адреси в Інтернеті потрібен цифровий підпис. За відсутності цифрового підпису, зробіть запит на його оформлення. Щоб отримати цифровий підпис, зв’яжіться з будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів. Детальні вказівки щодо отримання цифрового підпису можна знайти тут.
  2. Отримавши цифровий підпис, перейдіть на вебсайт drv.gov.ua та заповніть заявку на зміну своєї виборчої адреси у Кабінеті виборця.

Зміна виборчої адреси особисто:

  1. Для особистої зміни виборчої адреси потрібен дійсний паспорт.
  2. Зверніться до Державного реєстру виборців у вашому районі, щоб перевірити його робочі години, оскільки вони можуть бути змінені або ж офіс може бути тимчасово закритий через обмеження, пов’язані з COVID-19.
  3. Відвідайте Державний реєстр виборців у вашій громаді; пред’явіть паспорт та заповніть  заяву на зміну адреси виборців в офісі.

Увага! У зв’язку з розповсюдженням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в Україні, радимо носити маску та дотримуватися відстані 1,5 метра для забезпечення особистої безпеки.

Більше про те, як змінити свою виборчу адресу дізнавайтесь у відео!

Рекомендуємо вам поділитися цією інформацією у соціальних медіа, на вашому сайті, поширити відео у FacebookTwitter та Youtube або передати цю інформацію вашим рідним, колегам чи друзям, які хочуть голосувати на місцевих виборах 25 жовтня за місцем проживання, але наразі мають інше місце реєстрації.

Кожен голос має значення!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут