ПОДІЛИТИСЯ

Діти, які реально постраждали від війни – потребують захисту держави. Як юристи-правозахисники, ми хочемо детально вивчити потреби родин, в яких перебувають діти, які постраждали внаслідок воєнних дій. Ми проводимо опитування, результати якого допоможуть нам сформувати пакет рекомендацій та ініціатив для створення дієвих механізмів захисту прав дітей.

Ми продовжуємо захищати права постраждалих внаслідок збройного конфлікту на сході України, зокрема, дітей, які за нормами міжнародного гуманітарного права повинні мати систему гарантій від держави.

На сьогодні понад 43 тисячі дітей в Україні отримали статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За даними дослідження ГХ «Група впливу», 99.7% з них зазнали психологічного насильства, а близько 100 – дістали поранення.

Переважна більшість дітей продовжує мешкати у зоні конфлікту та зазнавати його наслідків. За таких умов їхні права істотно обмежені, а окремі з них –недоступні.

Діти, які реально постраждали від війни – потребують захисту держави. Як юристи-правозахисники, ми хочемо детально вивчити потреби родин, в яких перебувають діти, які постраждали внаслідок воєнних дій, і просимо Вас заповнити цю анкету.

Усі Ваші відповіді залишаться анонімними. Вони допоможуть нам сформувати пакет рекомендацій та ініціатив для створення дієвих механізмів захисту прав дітей.

Будь ласка, надайте відповіді на наступні питання в опитуванні за посиланням:

https://cutt.ly/gQSUBv

#НевидиміДітиВійни
#ЗахистимоДітей
#ЗбройнийКонфлікт
#ПраваДітей
#СІЧ_ДНІПРО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут