ПОДІЛИТИСЯ

27 квітня студенти факультету іноземних мов Академії ВПС США зустрілися з виконавчою директоркою та головною режисеркою фільму «Незламні», Ольгою Волинською, щоб дізнатися більше про знімальний процес та події в Україні.

Перед зустріччю студенти переглянули документальний фільм, який розповідає історії трьох жінок, які пережили полон на Сході України. Ставили багато питань – і про долю героїнь фільму і про війну на Донбасі. Також дізналися про діяльність юристів «Правозахисної Групи «СІЧ» у сфері документування свідчень та захисту прав жертв війни на Сході, які пережили тортури.

– Приємно, що студентам найбільшої військової Академії США небайдужа ситуація із порушенням прав на окупованих територіях України. Тим більше, що з самого початку ми розглядали наш фільм як інструмент адвокації. Ми були раді поділитися досвідом, адже уже восьмий рік захищаємо права постраждалих від російської агресії в національних та міжнародних судах, зокрема, колишніх полонених, – коментує Ольга Волинська.

Викладачі Академії виявили бажання організувати ще одну зустріч восени, під час якої зможуть більше дізнатися про роботу українських правозахисників, зокрема, і у сфері створення документальних фільмів.

#правовепросвітництво #фільмНезламні #CІЧ_Дніпро #студенти #США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут