• +38 (068) 762 00 09
  • pgsichdnipro@gmail.com

Проекти «Правозахисна група «СІЧ»

Проєкт “Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, представників ключових громад ЛЖВ та людей, хворих на туберкульоз УГСПЛ”.

Проєкт реалізовується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Реалізація проєкту почалася з 02.01.2018 і триває досі.

Діяльність в рамках проєкту направлена на забезпечення безперервності послуг  для клієнтів,  яким встановлено діагноз ВІЛ/СНІД в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ та туберкульозу в Україні за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Американського центру контролю за захворюваністю.

☑️ В результаті проєктної діяльності був налагоджений механізм юридичного захисту прав осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД, які хворіють на туберкульоз та уразливих до ВІЛ груп населення. Окрім цього налагоджений механізм із забезпечення юридичного захисту прав осіб, віднесених до цільової групи, які пов’язані прямо або опосередковано з пандемією COVID-19.

☑️ Проєкт впроваджується на території Дніпропетровської та Запорізької областей. Цільова група проєкту: люди, які живуть з ВІЛ / СНІДом, представники ключових громад ЛЖВ та люди, хворі на туберкульоз.

☑️ Близько 1000 осіб отримали первинну та вторинну правову допомогу, стали учасниками інформаційно-просвітницьких заходів.

Правова допомога