• +38 (068) 762 00 09
  • pgsichdnipro@gmail.com

Проекти «Правозахисна група «СІЧ»

Проєкт «Реагування на надзвичайну ситуацію для захисту гуманітарних прав, а також захисту внутрішньо переміщених осіб і постраждалих від конфлікту громад від ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами в Україні» за підтримки Danish Refugee Council.

За час проєкту ми надали правові консультації 673 особам, які постраждали внаслідок збройної агресії Росії. Звернення стосувались фіксації руйнування житла, пенсійних та соціальних виплат, а також захисту прав осіб, яких незаконно позбавили свободи.

Ми провели виїзні інформаційно-правові консультації для 500 внутрішньо-переміщених осіб та інших постраждалих внаслідок воєнних дій. Ми також проводили опитування батьків дітей, постраждалих від війни, для визначення їхніх ключових потреб. Ми консультували батьків дітей та адвокатували зміни до законодавства щодо прийняття окремих законодавчих актів для посилення соціального, правового та медичного захисту дітей. В рамках адвокаційної кампанії ми створили два соціальних ролика.

В інтересах постраждалих ми подали 13 заяв до Європейського суду з прав людини та роздали 1000 інформаційних матеріалів.

Правова допомога