• +38 (068) 762 00 09
  • pgsichdnipro@gmail.com

Проекти «Правозахисна група «СІЧ»

Проєкт «Посилення спроможності членів громад впливати на органи місцевого самоврядування в містах прифронтової зони України»

За фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.

Проєкт реалізовувався у 8-ми прифронтових громадах Донецької та Луганської областей у період з 01.07.2020 по 30.06.2021:

☑️ Торецьк

☑️ Авдіївка

☑️ Мар’їнка

☑️ Красногорівка

☑️ Зайцеве

☑️ Попасна

☑️ Станиця Луганська

☑️ Щастя

Загальна кількість учасників: 162 особи – учасники 12 робочих зустрічей, 2 тренінгів, 1 круглого столу.

Розроблені та надруковані дві дорожні карти – «Форми участі в управлінні місцевими справами» та «Місцеві ініціативи», які використовуються у роботі з членами громад та представниками виконавчих органів влади, поширюються серед активних співмешканців, роздаються під час власних заходів.

Під час реалізації проєкту відбулося 2 семінари-тренінги за участі представників військово-цивільних адміністрацій, громадських організацій, активних членів громад –

«Децентралізація та інклюзія: теоретичні засади й практичні пропозиції» та «Інструменти взаємодії між місцевими мешканцями і органами влади на засадах інклюзії».

Створено фільм про реалізацію та цінності проєкту:

Проведено круглий стіл «Програмно-цільовий підхід до вирішення проблем прифронтових міст» за участі представників Луганської облдержадміністрації та активістів з прифронтових міст. Спільно з представниками громадських об’єднань Донеччини проведено прес-конференцію «Разом простіше: як регіональна влада допомагає прифронтовим містам».

Правова допомога