ПОДІЛИТИСЯ

Нещодавно наш аналітик Віктор Філатов взяв  участь у Круглому столі «Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення», який був організований “Українською Гельсінською спілкою з прав людини” та Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

– У вирішенні проблем, з якими стикаються жителі прифронтових територій Сходу, треба робити акцент на правових, фінансових та організаційних аспектах, які мають відношення до формування місцевої влади в населених пунктах та лінії зіткнення, а також – в процесі реалізації ними своїх повноважень. Особливу увагу варто приділяти обговоренню та вирішенню випадків порушення та обмеження прав громадян. В умовах перехідного правосуддя такі питання є дуже актуальними та вимагають комплексного законодавчого врегулювання. Критерій ефективності – належний рівень плідної співпраці народних депутатів України, правозахисників, юристів, громадських діячів та місцевих органів влади, які мають враховувати всі потреби жителів своїх населених пунктів і допомагати їх вирішувати, – коментує Віктор Філатов, аналітик ГО ПГ СІЧ.

Участь нашого аналітика у круглому столі з доповіддю «Проблемні питання правового становища населених пунктів на лінії розмежування» є актуальною, адже його робота  допомогла краще визначити причини, наслідки та шляхи вирішення тих проблем, які виникають у людей на лінії розмежування.

Для Правозахисної Групи “СІЧ” проблематика прифронтових міст та вирішення гострих питань місцевою громадою є актуальною з 2014 року.

Заванатажити презентацію:

https://cutt.ly/KvVVaxN

Переглянути відео виступу:

#ПерехіднеПравосуддя #TransitionalJustice #ЗбройнийКонфлікт #USAID_Ukraine #ПраваЛюдини #Права_людини_в_дії #CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна #DonbasIsUkraine #ДонбасЦеУкраїна #УГСПЛ #CІЧ_ДНІПРО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут