ПОДІЛИТИСЯ
Найбільш обурює, що проти військового, який намагався захистити своє ЗАКОННЕ ПРАВО на пільговий проїзд – піднялася вся маршрутка. Водій одразу відчув себе вільним хамити та виставляти військового за двері, який за увесь час «морального мордобою» нікого не образив, а лише наполягав на виконанні ЗАКОНУ.
Далі ще цікавіше.
6 квітня Дніпропетровський окружний адміністративний суд за позовом військового визнав протиправним та не чинним рішення міськради щодо обмеження пільгового проїзду у період з 10 до 15 години. Саме рішення ось тут: http://surl.li/qduk
Зараз у судах Дніпра чекають своєї черги інші чисельні позови від військових, які так само скасують протиправне рішення міськради.
Коментар юристки Правозахисна Група “СIЧ”
Юлія Полєхіна:
«Такі випадки у маршрутках – це ганьба для суспільства, коли водій та пасажири, які не знають законів, починають принижувати і зневажати віськових. Проте, є Конституція, є Закон про соціальний і правовий захист військовослужбовців, яким гарантовано, що ніхто не може обмежувати військовослужбовців та їхні родини у правах і свободах. Зокрема, у праві на пільговий проїзд»
👎 Вважаємо, що судитися з учасниками бойвих дій – це сором для Дніпра, тому ініціаторам скасування пільг варто скасувати це рішення.
Просимо громаду та представників ЗМІ звернути увагу на дану ситуацію!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут