ПОДІЛИТИСЯ

Показ стрічки відбувся в The Ukrainian Cultural Centre за підтримки Association of Ukrainians in Great Britain – London Branch. Організатором виступила British-Ukrainian Aid. Величезна подяка Tetyana Cerniauskiene!

У самому центрі британської столиці зібрався повний зал глядачів: українці, які уже народилися у Британії, і ті, що хто приїхали зовсім недавно. Тут були і нащадки вояків УПА і ті, хто провів десятки років за українську позицію у радянських концтаборах. Прийшли і британці, які не знають нашої мови, але усім серцем підтримують Україну.

Глядачі хотіли більше дізнатися про полонених та особисто почути їхні свідчення. Героїня фільму, відома волонтерка Ірина Довгань зізналася, що вона дивом вижила полоні, а тепер відчуває свій особистий обов’язок допомагати полоненим та свідчити про російську агресію по всьому світу. А колишня медсестра батальйону «Донбас» Анна Ильющенкова розповіла, що переживши Іловайський «коридор смерті» та російський полон, ніколи не перестане допомагати своїм побратимам та військовим, які потребують реабілітації, адже «після війни «ми повертаємося додому уже не такими, якими були раніше».

Щиро дякуємо кожному, хто прийшов на показ та продемонстрував свою підтримку Україні! Усім, хто не словом, а ділом допомагає нашій країні у боротьбі з російським агресором!

Великобританія має дуже чітку позицію: недопустимо знімати санкцій з Росії, і велика заслуга в тому – саме ось цих людей, які регулярно проводять у Лондоні мітинги, пікети, демонстрації, інформаційні заходи, зустрічі та покази фільмів! Щиро дякуємо вам за це, українці! Разом ми непереможні!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут