ПОДІЛИТИСЯ

Дніпрянка майже з боєм отримала статус дружини загиблого в зоні АТО/ООС завдяки допомозі  Правозахисна Група “СIЧ”

‼ Анна Показаньєва майже рік виборювала статус дружини загиблого в АТО. Її чоловік – розвідник, який захищав Україну, помер внаслідок серцевого нападу, який став наслідком участі у бойових діях, що було підтверджено відповідними документами. Проблема відмови держустанова у наданні статусу родинам загиблих учасників АТО/ООС доволі розповсюджена в Україні, та якщо звернутися своєчасно за допомогою до юристів, можна отримати перемогу. Долати цей шлях самотужки – складніше.
‼Про те, з якими бюрократичними проблемами доводиться стикатися родинам загиблих військових АТО/ООС, про необхідність боротися за свій статус, який передбачає пільги і гарантії у соціальній, медичній та освітній сферах, розповіла юристка Правозахисної Групи “СIЧ”, Ксенія Онищенко, яка і допомагала Анні, в сюжеті 9 каналу.
Матеріал підготовлений за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Діяльність УГСПЛ зі створення національної моделі перехідного правосуддя впроваджується в рамках цієї програми.
Переглянути відео:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут