ПОДІЛИТИСЯ

На запрошення Павлоградського місцевого центру з надання БВПД ми провели семінар на тему «Отримання компенсації за зруйноване житло». Програмна директорка Наталя Кожина та юристка Правозахисної Групи “СІЧ” Ксенія Онищенко розповіли співробітникам Центру про те, як працює механізм отримання компенсації за зруйноване та пошкоджене майно, які можуть виникати складнощі та як краще діяти.

Оскільки роз’яснювальна робота ведеться на досить низькому рівні, такий семінар був корисний юристам Центру для якісного консультування переселенців.

Після семінару-тренінгу, ми додатково провели правову зустріч для переселенців «Захисти свої права», на якій розбирали спеціальні питання оновлення документів, проходження МСЕК, отримання житла тощо.

Захист прав постраждалих від конфлікту здійснюється в рамках програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії», яка виконується УГСПЛ.

При необхідності звертайтесь до Правозахисної Групи “СІЧ” за юридичною допомогою.

Телефони приймальні: 095 90 333 61, 068 762 000 9.

#ПерехіднеПравосуддя #TransitionalJustice #ЗбройнийКонфлікт #USAID_Ukraine #ПраваЛюдини #Права_людини_в_дії #CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна #DonbasIsUkraine #ДонбасЦеУкраїна #інформаційна_війна #гібрідні_війни #УГСПЛ #CІЧ_ДНІПРО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут