ПОДІЛИТИСЯ
Як допомогти мешканцям прифронтових територій, які вже восьмий рік живуть в умовах військового конфлікту, покращити комунікацію з органами місцевого самоврядування?  Детальніше про нашу ініціативу створення управлінь розвитку прифронтових міст – ми розповіли в ефірі 9-го каналу.
Координаторка проекту Наталія Кожина та комунікаційна менеджерка Катерина Леонова розповіли, що активні мешканці прифронтових міст Луганської та Донецької області давно налаштовані на рішучі зміни.
Вони об’єднуються для ефективної участі у житті громади, налагоджують співпрацю з органами влади, формують бюджети участі та започатковують громадські ради.
Як зробити цю діяльність ще більш продуктивною? Ми впевнені, що ідея зі створення управлінь розвитку прифронтових міст при обласних держадміністраціях є не просто потребою, а й ефективним засобом для покращення життя людей, які фактично живуть в умовах постійної небезпеки.
Ви допоможете нам краще зрозуміти, як повинні працювати такі управління, якщо долучитесь до опитування за лінком:
Проект «Посилення спроможності членів громад впливати на органи місцевого самоврядування в містах прифронтової зони України» здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government”
Переглянути відео:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут