ПОДІЛИТИСЯ

Емоційно. Щиро. До сліз. У Дубліні в Українській церкві відбувся показ документального фільму #НЕZЛАМНІ. Героїнь та режисера фільму зустрічали справжнім українським караваєм і разом молилися за здоров’я захисників.

На показі зібралися більше сотні глядачів. Дякуємо щиро за запрошення Mykola Krutsyk та усій Українській громаді Ірландії, яка не словом, а ділом підтримує українських воїнів з самого початку війни на Донбасі. Дякуємо Послу України в Ірландії Olena Shaloput за увагу до теми полонених, і за модерування дискусії.

У залі не було жодного вільного місця: люди стояли, аби послухати безпосередніх свідків російської агресії в Україні – колишніх полонених жінок.

«Зараз окуповані землі – це територія тотального страху. У тюрмах ДНР, приміром, тримають підлітків, які заарештовані за українське графіті. Тобто за напис «Слава Україні!» можна сісти за грати на багато років. Так само, як і за українську мову, – розповіла героїня фільму Ирина Довгань , яка вже кілька років передає допомогу заручникам.

Режисер Olha Volynska:
Всього у руках бойовиків лишаються 227 полонених. І зараз дійсно не час розслаблятися, адже свідчення про російську агресію по світу, тиск на агресора санкціями та активна позиція міжнародної спільноти можуть врятувати не одне життя”.

Усі три героїні фільму теж не опускають руки. Попри страшний досвід тортур, втрату здоров`я, житла та бізнесу, влни продовжують допомагати Україні. І нехай ми зробимо дуже мало, – кажуть вони, – аніж не зробимо зовсім нічого!

Серед цього «мало» – і свідчення у міжнародних судах. І тиск на українських політиків щодо захисту полонених в Україні разом з правозахисниками. І ось такі поїздки Європою, які доводять, що разом ми – сила! Сила, яка здатна привести Україну до миру, добробуту та процвітання!

Дякуємо Вікторія Шинкаренко, завдяки якій ця поїздка стала можливою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут