ПОДІЛИТИСЯ

2020-й – рік випробувань та контрастів, але команда професійних юристів Правозахисної Групи «СІЧ» доклали усіх зусиль, аби наші підзахисні отримали фахову та своєчасну правову допомогу. За 2020 рік ми отримали 1465 звернень. З них – 465 від військовослужбовців та членів їхніх родин, 420 – внутрішньо переміщених осіб.

Всього в інтересах постраждалих від збройного конфлікту та вразливих категорій виграно 26 судових справ. Зокрема, ми відновили виплати на утриманням дитини матері одиначці,  відхилили спроби слідчого накласти арешт на землю ветеранам АТО/ООС,  довели зв’язок втрати здоров’я ветерана з участю у бойових діях на Донбасі, допомогли отримати 100% доплату до пенсії військовослужбовцем, допомогли переселенцю відновити пенсію за шість років військового конфлікту. Також Верховний Суд України завдяки зобов’язав державу виплатити переселенці компенсацію за втрачене внаслідок збройної агресії РФ житло. Всього ж з моменту створення організації наші юристи проконсультували понад 11 373 осіб.

Найчастіше до Громадської приймальні УГСПЛ, яка працює на базі ПГ «СІЧ», зверталися з питань соціального забезпечення, житлового права, невиконання судових рішень, пенсійного законодавства та компенсації за нанесену шкоду. Ми надавали юридичні консультації та допомогу у підготовці правових та процесуальних документів, представляли інтереси постраждалих в судах. За 2020 рік ми провели 103 інформаційно-просвітницькі заходи.

Восени ми створили методички з рекомендаціями з отримання соціальних пільг для звільнених з військової служби. Також звіт містить результати нашої аналітичної та інформаційно-просвітницької діяльності.

Отчет_2020_12_01_new

Дякуємо нашим партнерам, клієнтам і колегам за насичений рік боротьби, на чолі якої завжди стоятиме найвищі людська цінність – Право на гідне життя. До зустрічі у новому році, і зичимо всім завжди добиватися правди в будь-якій справі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут