ПОДІЛИТИСЯ

Не завжди притягнути до відповідальності людину можна саме за той злочин, який вона скоїла чи коїть. Не завжди система змінюється в один момент і все, що було криве, шкідливе і злочинне разом з неї вивітрюєтся. Це все час. Але не працювати в цьому напрямку – теж злочин.
На наш особистий погляд, злочином керівництва Ігренського ВЦ № 133 є суцільне нехтування правами людини, паплюження євроінтеграційних спрямувань країни і корисливість, яка затьмарює розум. Але покарають їх не за це)

В пошуках справедливості ми постукали в усі двері, і деякі вже почали відкриватись:
– Після перевірки прокуратури трьох співробітників закладу притягнуто до дисциплінарної відповідальності, колишній керівник виробництва більше ним не керує, а поліція порушила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 КК України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою), триває слідство.
– Перевірка управління Держпраці встановила, що у виправному центрі систематично порушувався:
Кодекс законів про працю, зокрема, ст. 253, ч.1 ст. 94; ч.1 ст. 53; ч. 1 і 2 ст. 106; ч. 1 і 2 ст. 115;
Закон України «Про оплату праці» в ч. 1 ст. 1 та ч.1 ст. 24.
В перекладі на просту мову це означає, що в закладі виявлені факти системного недонарахування заробітної платні засудженим пропорційно відпрацьованим годинам, не оплачувалась понаднормова зайнятість.
І головне. Виплата заробітної плати засудженим здійснювалась без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язковий держсоцстрах.

Па-ба-ба-пааам! Фанфари, оплески, вихід на поклон.

Держава може закрити очі на проблеми безправ’я певної верстви громадян, але на недоотримані кошти – ніколи! Наскільки нам стало відомо, штрафні санкції становитимуть близько 15 млн грн. А якщо адміністрація установи спробує оскаржити в суді – то з вирахуванням зборів і інших бюрократичних трат вийдуть всі 30. Ми вже запросили копію акту перевірки, як тільки надійде – одразу ним поділимося і навіть вголос зачитуватимемо найцікавіші місця).
А це ще триває слідство в Нацполіції, мовчать Мінприроди та ДФС (ми в ці двері теж постукали)… Попереду має бути багато цікавого)

Так, Капоне взяли за податки, але ж взяли?)

Історія боротьби з ВЦ №133 тут:
https://www.facebook.com/pgsich/posts/2144049732518039?__tn__=-R
https://www.radiosvoboda.org/a/29420667.html
http://khpg.org/index.php?id=1533960385
https://www.facebook.com/pgsich/posts/2163926320530380?__tn__=-R

#СтопТортури #КоаліціяПротиКатувань #ПраваЛюдини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут