ПОДІЛИТИСЯ

На першому фото – мужній Максим Кравченко, який захищав країну на Сході та через важку травму втратив 25% працездатності.

На другому – тендітна юристка Правозахисної Групи «СІЧ» Віталія Серебрянська, яка понад 4 місяці боролася за права воїна у суді.

Несправедливість. Так одним словом можна описати те, як держава обійшлася зі своїм захисником. Міноборони відмовило Максиму в одноразовій грошовій допомозі, бо він «ніс військову службу, а не виконував військовий обов’язок». Ця гра слів ледве не коштувала бійцеві надто дорого, адже він не мав за що пройти реабілітацію.

46-річний Максим отримав травму під час виконання наказу командира: встановлював пункт повітряного спостереження. Сталося непередбачуване – дах обвалився і військовий упав з висоти 3-го поверху та зламав хребець. Лікарі підтвердили втрату працездатності на 25%.

Військова служба включає у себе виконання військових обов’язків, тому це аж ніяк не може бути причиною відмови у виплаті.

Віталія довела свою позицію в суді. Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовольнив її позов в інтересах захисника та визнав дії Міністерства оборони України протиправними.

Сума одноразової допомоги, яку отримає Максим складає більше 100 000 грн, що дозволить чоловікові пройти необхідну реабілітацію.

Вітаємо нашу невтомну юристку та правозахисницю Віталія Серебрянська!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут