ПОДІЛИТИСЯ

Ми провели моніторинг сайтів усіх районних рад у Дніпрі, аби зрозуміти, чи мають місцеві мешканці можливість отримати своєчасну та якісну інформацію щодо роботи рад під час карантину. Результати нас, м’яко кажучи, здивували, але висновки робіть самі:

На сайті Новокадацької районної у м. Дніпрі раді є застаріле оголошення про обмежений режим роботи під час карантину до 3 квітня, тоді як загальнонаціональний карантин продовжено до 15 травня. Це остання публікація на сайті, де, очевидно, мало оновлень. На вкладці управління соціального захисту населення є активні посилання на бланки документів для призначення усіх видів соціальної допомоги, зокрема: ЗАЯВА про призначення житлової субсидії, путівки в санаторій, компенсаційної виплати та інші.

На сайті Соборної районної у м. Дніпрі раді на головній сторінці нема окремої інформації щодо режиму роботи ради у період карантину. Є лише новинна стрічка з висвітленням загальної інформації щодо карантинних заходів по Україні та новин району. На сторінці відділу соціального захисту населення – теж жодної інформації щодо регламенту роботи.

На головній сторінці сайту Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради теж нема інформації щодо роботи ради під час каратину: її відділів, служб та управлінь. Є стрічка новин з інформацією про карантинні заходи загалом по Україні. Щодо  особистого прийому громадян, то оголошення на сторінці ради застаріло: у ньому йдеться, що карантин триватиме до 3 квітня. У вкладці Графік особистого прийому громадян керівництвом Амур-Нижньодніпровської районної ради досі є інформація про безпосередній прийом громадян керівником. Тобто, вона не оновлена.

На головній сторінці сайту Індустріальної районної у місті Дніпрі ради також нема інформації щодо роботи ради під час карантину. При переході на сторінку відділу соціального захисту населення, ви не знайдете регламенту роботи в умовах пандемії. У вкладці «Актуальні оголошення» – ні слова про регламент роботи,  навіть загальної інформації про карантинні заходи в Україні.

На головній сторінці сайту Самарської районної у місті Дніпрі ради теж відсутня інформація щодо роботи ради під час карантину. Однак, якщо погортати стрічку, то можна знайти звернення голови ради стосовно правил карантину. Також у цій новині, яка губиться серед інших, можна знайти номери телефонів відділів, за якими можна отримати  консультації з питань опіки та піклування, захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з питань, пов’язаних з карантином. Також тут є номери з питань соціального забезпечення та оголошення для бажаючих допомогти літнім та одиноким людям. Також Самарська рада активно повідомляє новини на своїй сторінці у  в ФБ.

На головній сторінці Чечелівської у місті Дніпрі раді ми теж не знайшли доступної інформації щодо особливостей прийому громадян та роботи ради під час карантину. У стрічці новин можна прочитати оголошення та публікації від різних державних органів.

На головній сторінці сайту Шевченківської ради у місті Дніпрі є новини стосовно нарахувань соціальних виплат під час карантину, але детальної інформації щодо роботи ради під час пандемії немає. Вкрай мало інформації щодо карантинних заходів.

Сайту Центральної ради у місті Дніпрі у відкритому доступі ми не знайшли, як і сторінки у соціальних мережах.

Тож, як бачимо, районні ради міста Дніпра не вважають за необхідне  інформувати громадян про особливості прийому та роботи під час карантину. Здається, що вони живуть в своєму окремому вимірі. На сайтах багато застарілої та неактуальної інформації, щоправда – чимало новин з всеукраїнських джерел та оголошень від інших державних органів. Лише Новокадацька районна рада розмістила на своїй головній сторінці оголошення щодо обмежень під час карантину, але й воно уже застаріле, адже карантин після цього двічі продовжували.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут