ПОДІЛИТИСЯ

28 серпня з 17:00 до 19:00 в сквері у Сквері Героїв (за будівлею Дніпропетровської облдержадміністрації) буде працювати Містечко прав «Розуміємо права дитини».
Вулична акція буде присвячена темі булінгу в школах та пройде під гаслом «СТОП цькуванням!» Напередодні нового шкільного року її організовують ГО «Правозахисна Група «СІЧ», ГО «Форпост», Освітньо-правовий центр «Дніпро» та Перший дніпровський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги разом із Шкільними офіцерами поліції Дніпра.
Під час акції діти та їхні батьки отримають поради та консультації від правозахисників, юристів, психологів та шкільних офіцерів поліції щодо того, як не стати жертвою булінгу та як допомогти дитині, яка стала жертвою цькування та переслідувань з боку однолітків. Також учасники акції отримають рекомендації про те, як будувати відносини в дитячому колективі, щоб вони ґрунтувалися на дотриманні прав дитини, що заради цього можуть зробити батьки і вчителі та багато іншої корисної інформації.
Цікавинкою заходу стане можливість для дітей взяти участь у зйомках мультиплікаційного фільму «Досить цькувати! Давай товаришувати!».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут