ПОДІЛИТИСЯ

Едуард Нечаєв, військовослужбовець 53 окремої механізованої бригади, не зміг отримати щорічної матеріальної допомоги, бо його грошовий переказ…віддали іншому.

Тиждень тому Едуард Нечаєв, перебуваючи у відпустці у Дніпрі, зателефонував на гарячу лінію Укрпошти, адже мав отримати щорічну грошову допомогу для учасників ООС. Однак з превеликим подивом боєць дізнався від оператора, що уже «отримав» грошовий переказ 21 лютого. У цей день Едуард був на місці бойової дислокації, що можуть підтвердити його командири, тому аж ніяк не міг отримати виплату у Дніпрі.

Сьогодні, 6 квітня, військовий звернувся у 108-е  поштове відділення, де йому ще раз підтвердили, що грошовий переказ прийшов на його ім’я 18 лютого, а 21 він його уже «отримав». Сума допомоги складає близько 3 тисяч гривень. При цьому, журналу запису з його підписом, який би підтверджував отримання коштів – йому не надали.

Едуард Нечаєв написав заяву про розшук поштового переказу, а також звернувся за допомогою до правозахисників. Юристка ГО «Правозахисна група «СІЧ» Ксенія Онищенко розповіла, що протягом 10 днів заяву військового повинні розглянути та повернути  переказ. Також можна звернутись зі скаргою до управління захисту прав споживачів, а у разі неефективності – до суду, аби оскаржити неправомірні дії працівників пошти.

P.S. Результати перевірки показали, що оператор Укрпошти переплутав особисті дані клієнтів, а допомога призначалася однофамільцю військового.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут