ПОДІЛИТИСЯ

Відповідальність за напад на громадського активіста Владислава Мельничука, а саме – причетніть двох активістів – підтвердила українська праворадикальная громадська організація С14. За їхніми словами, двоє з п’яти учасників побиття дійсно є учасниками руху.

У заяві на своїй сторінці вони зазначили, що “причиною став конфлікт учасника руху “Січ” (ред. С14) з приводу порядку організації заходу УІНП, який відбувся 21.11.19 в приміщенні “Просвіти”. Конфлікт відбувся з його ініціативи, без відома керівництва руху. Ситуації передувала низка подій, які сприяли неприязні та які були нам невідомі”.

Представники С14 засудили дії своїх активістів, одного з яких виключили з руху, та принесли вибачення постраждалим.

Нагадаємо, 22 листопада, близько 22 години вечора, п’ятеро молодиків в балаклавах увірвались до приміщення ГО “Січеславська Просвіта” у Дніпрі та напали на громадських активістів Влада Мельничука та Вірослава Цюп’яка. Побиття сталося всередині приміщенні при свідках. Внаслідок нападу постраждалі отримали травми черепу, щелепи та носу.

Влад Мельничук розповів на своїй сторінці, що причиною конфлікту стало те, “”Суспільство майбутнього”, що є політичним рухом активістів С14, поставило свій логотип на захід, що організовується громадськими організаціями. Представник С14 звинуватив мене в публічній критиці політичного руху та начебто в неналежній організації заходу. Коли діалог закінчився і представники С14 вийшов з приміщення, в кабінет увірвались п’ятеро людей в балаклавах та здійснили напад і побиття мене та Вірослава”.

За фактом побиття Владислава Мельничука поліція відкрила кримінальне провадження. Слідчі кваліфікували напад на чоловіка як хуліганство та відкрили справу за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут