ПОДІЛИТИСЯ

Про це говорили 23 жовтня на зустрічі керівників безпекових органів та громадських організацій. Планується створити мережу «Регіональних платформ взаємодії безпекових служб та громадськості з посилення захисту прав людини». Мова йде про співпрацю СБУ, Нацполіції України, Прикордонної служби, Патрульної поліції та Збройних сил України з третім сектором.

Мета майбутньої платформи – попередження та швидке реагування на порушення прав людини. Подібні регіональні платформи вже працюють у Львівській, Херсонській, Донецькій та Луганській областях.

В основі роботи регіональних платформ – регулярна комунікація та взаємодія між громадським сектором та правоохоронними органами задля попередження злочинів.

«Наша організація ніколи не відокремлювала свою роботу від державних органів. Як правозахисники ми розуміємо, що не повинні протиставляти себе державі та державним органам, навпаки – маємо шукати взаємодії заради спільного вирішення тих чи інших питань, які допоможуть людям, чиї права були порушені, – висловила позицію координаторка Громадськох приймальні УГСПЛ на базі Правозахисна Група “СIЧ” Наталья Кожина.

Під час зустрічі вирішили підписати Меморандум про співпрацю та визначили алгоритм подальших дій.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут