ПОДІЛИТИСЯ

ДО УВАГИ ЮРИСТІВ, ПСИХОЛОГІВ, ЛІКАРІВ ТА ЖУРНАЛІСТІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ (ВИСВІТЛЮЮТЬ ПРОБЛЕМУ) В НАПРЯМКУ БОРОТЬБИ З ТОРТУРАМИ, ЖОРСТОКИМ АБО ТАКИМ, ЩО ПРИНИЖУЄ ГІДНІСТЬ ПОВОДЖЕННЯМ АБО ПОКАРАННЯМ!

Оголошуємо старт тренінгів, спрямованих на вивчення міжнародного досвіду ідентифікації, інтерв’ювання, експертизи, медико-правового документування, заснованих на принципах Стамбульського протоколу.

ТРЕНЕРИ:

  • Русудан Беріашвілі – Dr.; M.D.; Ph.D., Кандидат наук Доцент кафедри судової медицини Тбіліського державного медичного університету, Грузія. Міжнародна експертка з імплементації Стамбульського протоколу;
  • Ергун Сакал – LL.M, Міжнародне право, Мельбурнський університет. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), юрисконсульт. Дослідник та консультант з питань міжнародного права в галузі прав людини, фокусування на питаннях запобігання катуванням, медико-правовій документації психологічних тортур, статі, попереднього ув’язнення та корупції у М’янмі, Україні, Сьєрра-Леоне та Уганді;
  • Ельна Сондергаард – LL.M, Закон Європейського Співтовариства, Коледж Європи, Брюгге, Бельгія. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), старший юрисконсульт. Викладає на юридичному факультеті Копенгагенського Університету “Основні права особи”. Викладає в школі поліції норми Закону щодо заборони катувань;
  • Джессіка Е. Ламберт – Ph.D., Психолог консультант (акредитація APA), кафедра психології освіти та консультування, університет в Олбані, Державний університет Нью-Йорка. Данський інститут проти катувань (DIGNITY), старший науковий співробітник та психолог – Міжнародна реабілітація.

Курс розпочнеться з введення в проблематику для всіх зазначених фахівців. Навчання відбудеться в перші два тижні вересня в онлайн форматі. Зараз ми працюємо над створенням максимально зручного розкладу навчання: основні лекції будуть надані слухачам в записі, до них можна буде повернутися при необхідності, а live sessions з тренерами пройдуть або у вечірні години, або у  вихідні дні. Відбір учасників буде проводитися за принципом професійної відповідності та максимальної дотичності до проблеми.

БУДЬ ЛАСКА, РЕТЕЛЬНО ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ, НАТИСНУВШИ НА ПОСИЛАННЯ НИЖЧЕ:

*Інформацію про реєстрацію на тренінг з детальним розкладом буде надіслано відібраним учасникам на електронну пошту 24 серпня (до 18:00).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут