ПОДІЛИТИСЯ

Робота одного з найбільших медіа майданчиків Дніпра «Mediaprostir» уже два тижні паралізована, адже 15 жовтня 2019 року без попередження хаб відімкнули від електропостачання. Як з’ясувалося згодом, причиною стала не аварійна ситуація, а самовільне вимкнення електрики посадовими особами Дніпропетровської обласної ради. У щитову, де стався інцидент, представників аварійних служб не допустили.

Працівники хабу розцінюють це як певний політичний тиск, адже рубильник вимкнули якраз після проведення Всеукраїнського протестного руху “Захисти Україну – Рух Опору Капітуляції”, в організації якого допомагали громадські активісти ГО “Інфопростір” та Mediaprostir.

Щомісяця у медіа хабі проводяться десятки прес-конференцій, круглих столів, дискусій, кінопоказів, майстер-класів, фестивалів та інших заходів всеукраїнського та міжнародного маштабу. Усі події довелося скасувати на невизначений час, від чого потерпають, в першу чергу, мешканці Дніпра, адже всі заходи були безкоштовними. У цей час представники обласної ради категорично відмовляються коментувати свої дії.

Команда ГО “Інфопростір” звернулась до правоохоронних органів зі скаргою на свавільні дії з боку обласної ради. Зокрема, на перешкоджання громадській діяльності (ст.170 ), Умисне пошкодження об’єктів електроенергетики (ст.194),  Самоправство (ст. 356) та Службову недбалість (ст. 367).

За підтримки юристів ГО «Правозахисна група «СІЧ» медійники звернулися до поліції зі скаргою не бездіяльність слідчого, який не вніс відомості про злочин до єдиного реєстру досудових рішень. Правоохоронці протягом кількох днів повинні внести відомості щодо кримінального правопорушення та почати розслідування.

Просимо усіх громадських активістів, журналістів та небайдужих дніпрян не лишатися осторонь та підтримати медіа майданчик поширенням інформації. Окрім того, задля якнайшвидшого відновлення роботи, команда хабу шукає генератора потужністю від 60кВт.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 0980198156 Надія

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут