ПОДІЛИТИСЯ

Публікуємо дослідження Український інститут з прав людини на дуже важливу та актуальну тему «Питання компенсації цивільним особам використання об’єктів нерухомості військовими формуваннями під час збройних конфліктів».

Матеріали містять:

👉 аналіз національного законодавства;
👉 аналіз національної судової практики;
👉 аналіз практики Європейського суду з прав людини;
👉 питання використання майна у військових цілях в контексті міжнародного гуманітарного права.

☝️Також до матеріалів було включено переклади рішень Європейського суду з прав людини.

Більше того ви можете ознайомитись із реальними історіями громадян-власників нерухомого майна на лінії зіткнення, оскільки ми не обмежувались лише вивченням законодавства. Наша команда неодноразово відвідувала підконтрольні уряду України території Луганської та Донецької областей, особисто спілкувались з громадянами-власниками майна та представниками військово-цивільних адміністрацій.

І наостанок, за результатами дослідження ми сформували концепцію внесення змін до законодавства з цього питання.

Завантажуйте та діліться вашими думками!

👉 Матеріали розміщено за посиланням:

https://drive.google.com/…/1xRhT7_5GNSEKLpHjijj8arvio…/view….

Для довідки:
Дослідження здійснювалось в рамках проєкту «Компенсація використання приватної власності військовими в ході проведення АТО/ООС: законодавчий та практичний аспекти», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Джерело:

Український інститут з прав людини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут