ПОДІЛИТИСЯ

22 квітня у місті Нікополь в рамках святкових заходів, присвячених 370-річчю з Дня обрання Богдана Хмельницького гетьманом Війська Запорозького, відбудеться презентація унікального документального фільму про історію Січеславського краю «Мандрівка у край затоплених січей».

«Мандрівка у край затоплених січей» – 20-хвилинний документальний фільм про славетне козацьке минуле Нікопольського краю. В основі стрічки – розповідь науковця-археолога, який десятиліттями досліджував залишки козацьких укріплень Мирослава Жуковського. Висновки, до яких він прийшов, розвінчують найбільш поширені міфи про п’ять Січей, які були розташовані на території нашої області.

У форматі вільного спілкування учасники заходу поділять враженнями від фільму, обговорять використання тих чи інших топонімів у назвах населених пунктів області. Також у рамках презентації відбудуться публічні обговорення питання перейменування Дніпропетровщини. Учасники матимуть можливість висловити свою думку, поставити питання та дізнатися тонкощі процесу декомунізації

Захід відбудеться 22 квітня, о 14.00, в приміщенні Нікопольського краєзнавчого музею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут