ПОДІЛИТИСЯ

Наша організація розробила посібник для ветеранів, які отримали поранення на війні. Нагадаємо, що з самого початку російської агресії наша команда стоїть поруч з захисниками, надаючи їм кваліфіковану правовудопомогу.

Робота над посібником тривала кілька місяців, і на нашому сайті http://sich-pravo.org/ учасники АТО/ООС зможуть завантажити його у свої гаджети.

Вони отримають відповіді на питання: як отримати соціальні пільги після звільнення з військової служби та як пройти ВЛК та отримати одноразову грошову допомогу.

Посібник розроблений на основі аналізу звернень військовослужбовців та родин до наших фахівців. Юристки Віталія Серебрянська та Юлія Полєхіна розповіли, що в ньому міститься не лише теорія, а й практичні рекомендації для ветеранів та учасників АТО/ООС.

Зокрема, зразки рапортів та інших документів, щоб довести причинно-наслідковий зв’язок отриманої травми/ушкодження/хвороби та відстояти своє право на гідне лікування чи компенсацію з боку держави.

“Ми не лише допомагаємо військовослужбовцям з юридичними питаннями, а проводимо просвітницьку роботу і розповідаємо людям, на що вони мають право, які механізми надання допомоги, що вони мають вимагати від командування військових частин. Тішить, шо багато військових вже самі звертаються з питаннями і хочуть набувати нових знань. Ми проводили опитування, в якому почули дуже цікаві пропозиції – про збільшення строків лікування після поранень, про важливість психологічної реабілітації. Зауважимо, що медико-соціальної реабілітацією скористувалися на даному етапі всього 20% ветеранів в Україні через те, що просто не знали, що мають право за законом”, – зазначила юристка Юлія Полєхіна

Ми розповсюдимо певну кількість примірників у військомати, ветеранські спільноти та надавачам соціальноправових послуг. Більше деталей – у відео з прессконференції на телеканалі Відкритий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут