ПОДІЛИТИСЯ

Вітаємо нашого колегу, аналітика ГО «Правозахисна Група СІЧ», Віктора Філатова, який отримав сертифікат Міжнародної школи «Перехідне правосуддя: світовий досвід та український контекст» за активну участь і конструктивні пропозиції.

24 травня закінчилася Міжнародна школа «Перехідне правосуддя: світовий досвід та український контекст», яка проходила на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки офісу Фонда Конрада Аденауера. Професори вищих навчальних закладів з США, Ірландії, Колумбії, Сербії, Великобританії та Франції читали лекції та ділилися досвідом. Це провідні експерти світового рівня, які розповіли про основи теорії перехідного правосуддя. Понад 150 учасників з України долучилися до  заходу, а 20 з них отримали іменні сертифікати за активну участь і конструктивні пропозиції.

–  Розбудова миру та захист прав громадян України, які постраждали від збройного конфлікту, вимагають наявності ґрунтовних знань у галузі перехідного правосуддя. Також це шанс долучитися до формування Національної концепції перехідного правосуддя, проект якої сьогодні активно обговорюється на рівні вищої влади, – поділився враженнями Віктор Філатов

 

#ПерехіднеПравосуддя

#TransitionalJustice

#Дніпро #СІЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут