ПОДІЛИТИСЯ

Презентація циклу документальних фільмів #НЕZЛАМНІ відбулася ще в одному місті – в Одесі. Показ пройшов на одному диханнні – в одному з найбільших кінокомплексів міста – Сінема Сіті завдяки ГО Культпросвіт. Дякуємо за підтримку українського кіно та показ документальних стрічок на великому екрані!

Ми були зворушені кількістю глядачів та небайдужістю одеситів до теми захисту полонених. А героїню фільму, одеситку, Анна Ильющенкова, глядачі підтримали, стоячи, довгими оваціями. Багато хто знає Мурку особисто, адже вона – єдина на Одещині жінка, яка захищала країну і пораненою потрапила в полон.

Після презентації відбулася жива дискусія за участі героїні та правозахисників. Про необхідність захисту полонених – говорила правозахисниця ГО «Правозахисна група «СІЧ» Наталья Кожина, а про несправедливість і власний досвід – екс-полонений, представник Асоціації колишніх полонених Леонід Мазанько. Більше про фільм розповіла авторка проекту Ольга Волинська

“Полон – це маленька смерть і ти вже ніколи не станеш таким, яким був раніше» – слова Ірини Довгань, яку п`ять днів мучили у полоні російські найманці. Але кожна з героїнь знайшла у собі сили жити далі, розповідати про воєнні злочини Росії та допомагати тим, хто дійсно потребує допомоги.

Ми дуже хочемо, аби усі, хто пройшов пекло полону: і військові, і цивільні громадяни – були, нарешті, визнані своєю державою: отримали офіційний статус та соціально-правову підтримку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут