ПОДІЛИТИСЯ

5 жовтня у Дніпропетровський державний університет внутрішніх справвідбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Безоплатна правова допомога в Україні: шляхи подальшого розвитку та модернізації». На запрошення юридичної кліники «Істина», що працює при університеті, захід у якості спікерів відвідали директор ГО «ПГ «СІЧ» Dmytro Reva та юрист громадської приймальні УГСПЛ у м. Дніпро Volodymyr Pletenko.

Правозахисники не лише поділилися чотирирічним досвідом з надання безоплатної правової допомоги постраждалим від збойного конфлікту в Україні, а й урочисто підписали з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ меморандум про спільну діяльність.

«Це означає, що ми продовжуємо співпрацювати ще більш поглиблено та ефективно. По-перше, ми розбудовуємо у м. Дніпро якісну реферальну мережу поміж організаціями, що надають безоплатну правову допомогу. По-друге, ми раді надати можливість студентам університету внутрішніх справ пройти переддипломну практику на базі нашої громадської організації , аби оволодіти практичним навичками щодо ефективного захисту прав людини», – прокоментував директор ГО «Правозахисна група «СІЧ» Дмитро Рева.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут