ПОДІЛИТИСЯ

ГО «Правозахисна група «СІЧ» допомогла військовослужбовцю з інвалідністю Сергію Макогону отримати соціальні виплати, інформує Дніпроград.

Колишній артилерист 40-ї бригади отримав сильну контузію та травми у запеклих боях під Волновахою і у зв’язку з інвалідністю залишився без засобів на існування. Отримувати виплати від держави він не міг, адже у військовій частині зробили помилку і записали невірне по-батькові. Юристи ПГ «СІЧ» домоглися виправлення в усіх документах, але у базі даних по-батькові залишилося інше. Тоді правозахисники порадили Сергію Макогону звернутися на гарячу лінію Міністерства оборони із вимогою виправити помилку. Нарешті по-батькові було змінено.

«Як малозабезпечена особа Макогон почав отримувати соціальну виплату від Управління соціального захисту. Наразі триває оформлення пенсії за інвалідність, в лютому чекаємо на початок виплат», – коментує перемогу координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у Дніпрі Наталія Кожина.

Як малозабезпечена особа військовослужбовець отримав близько 1500 грн. Нині пенсійний фонд розраховує пенсію, яка має скласти 2700-2800 грн. Окрім цього правозахисники допомагають Сергію Макогону оформити земельну ділянку.

Автор: Єва МЕРЕЖКО

Оригінал за посиланням: https://dniprograd.org/2019/01/24/dniprovski-pravozakhisniki-domoglisya-spravedlivosti-dlya-viyskovogo-z-invalidnistyu_75283?fbclid=IwAR3MioiKDBDBSs2tmfrPwcyAqDZlolwVw2YgL92SrYH3ZaGw3zXg6UmnFtM

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут