ПОДІЛИТИСЯ

Ми уже розповідали про військовослужбовця 53-ї окремої механізованої бригади Едуарда Нечаєва, який наполягав на внутрішній перевірці з боку «Укрпошти», яка начебто загубила його грошову допомогу. Від оператора він дізнався, що «отримав» грошовий переказ, хоча насправді у той день перебував на місці бойової дислокації у Донецькій області.

Після повернення до Дніпра Едуард намагався розібратися в ситуації та одночасно звернувся за допомогою до правозахисників. Юристка Ксенія Онищенко порадила військовослужбовцю звернутися до Центрального відділеня “Укрпошти” з письмовим клопотанням щодо розшуку поштового переказу та проведення перевірки. Про її результати Едуарду повідомили телефоном.

Як виявилося, одноразова грошова виплата адресувалася однофамільцеві військового, а Едуарду Нечаєву працівники «Укрпошти» повідомили про гроші помилково. Справжній власник виплати її отримав, а от перед Едуардом працівники пошти вибачилися телефоном. Тепер військовий чекає письмового підтвердження результатів перевірки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут