ПОДІЛИТИСЯ

Питання компенсації державою коштів за зруйноване житло внаслідок збройної агресії РФ актуальне і понині. На сьомому році війни люди, житло і майно яких було знищене знаходяться в дуже скрутному становищі. На жаль, більше мільйона українців вимушені орендувати житло і намагаються довести через суди свої потреби у тому, щоб жити в нормальних умовах, яких були позбавлені через окупацію ворогом.

Держава пропонує не більше  300 тис. грн. Така сума не може покрити витрати на придбання нового житла, якщо будинок або квартира знищені вщент, чим порушує існуючі норми національного законодавства та норми міжнародного права, за якими закріплений принцип, що компенсація повинна бути реальною та відповідною завданими збиткам.

Про це наша юристка Ксенія Онищенко, яка займається юридичною підтримкою постраждалих через втрачене майно, розповідала у програмі на каналі Суспільне Дніпро.

Також, під час запису програми, в онлайн на зв’язок вийшла Наталія Клименко, якій ми допомагаємо. Внаслідок обстрілів вона втратила два будинки і майно у Мар`їнці. Але зараз вона бореться за компенсацію за втрачене житло.

Правозахисна Група СІЧ вважає, що органи влади мають більше звертати увагу на житлову проблему постраждалого від конфлікту населення і що має бути прийнятим рамковий Закон щодо захисту права власності, порушеного через конфлікт на Сході України та окупацію Криму.

 

Подробиці у відео:

https://www.facebook.com/1470839179839101/videos/971647900316393

#ЗбройнийКонфлікт #USAID_Ukraine #ПраваЛюдини #Права_людини_в_дії #CrimeaIsUkraine #КримЦеУкраїна #DonbasIsUkraine #ДонбасЦеУкраїна

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут