ПОДІЛИТИСЯ

Два місяці тому до Громадської Приймальні УГСПЛ у Дніпрі звернулася Людмила Павленко, переселенка зі Сніжного, яка виховує сімох дітей.

Людмила – одна із тих, кому «пощастило» отримати соціальне житло у Павлограді ще півроку тому. Її включили у список переселенців, які мають право жити у гуртожитку, відремонтованому німецьким коштом. Однак уже шість місяців багатодітна матір оббиває пороги чиновників і не може вселитися у обіцяну квартиру, адже один з під’їздів і досі не підключений до електромережі. Таких як вона є ще кілька сімей.

Чиновники так поспішали показати гарну картинку інвестору та перерізати червону стрічку, що здали гуртожиток в експлуатацію, не підключивши до електромережі… За півроку ситуація не змінилась, а капітально відремонтована за 12 млн. гривень будівля дала тріщину…

Апофеозом стало те, що переселенцям почали нараховувати борги за проживання в гуртожитку. Юристка Громадської приймальні на базі Правозахисної групи «СІЧ» Віталія Серебрянська бачить у діях міських чиновників склад кримінального злочину, тому звернулася до прокуратури та поліції:

«Ми звернулися із заявою про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами Павлоградської міської ради. Це ненадання доступу до житла. Неправомірні дії посадовців призвели до того, що переселенці з дітьми залишились без житла, фактично – на вулиці».

Втім, поліція вносити відомості до Єдиного реєстру досудових рослідувань відмовилась, тому ми звернулися до суду. Жодної відповіді на наш запит посадовці міськради теж не дали. На камери вони пообіцяли, що вже до кінця року вселять переселенців у гуртожиток. Що ж поживемо, побачимо. І будемо тримати вас у курсі подій. Більше інформації – у сюжеті Вікна-новини.

#права_людини_в_дії #гуртожиток #Павлоград #ВПО #USAID #УГСПЛ #Дніпро #СІЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут